Aby przejść dalej musisz mieć ukończone 18 lat*.
You need to be 18+ years old to enter the site*.

I'm not 18+ years old or
I'm u.s resident and
i'm not 21 years old.

Leave/wychodzę

I'm 18+ years old or
I'm u.s resident and
i'm 21 years old.

Enter/wchodzę

Specjalne zamówienia

 

OFERTA WESELNA:

Każdy z Naszych produktów w ofercie weselnej dostępny jest w specjalnej cenie. Dodatkowo zdobimy butelki spersonalizowaną etykietą lub grawerem. Dowiedz się więcej wysyłając do nas zapytanie poprzez formularz.

IMPREZY FIRMOWE:

Nasza oferta specjalna obejmuje także większe zamówienia alkoholi na imprezy firmowe. Napisz do nas, który z trunków Ciebie interesuje, jaka ilość oraz czy chcesz, aby każda z butelek była sygnowana logotypem Twojej firmy.  Skontaktujemy się z Tobą najszybciej jak będzie to możliwe.

ZESTAWY UPOMINKOWE: 

Świąteczne, urodzinowe, imieninowe a może w podziękowaniu? Tworzymy piękne zestawy upominkowe na każdą okazję! Do dyspozycji Naszych klientów są kosze wiklinowe, drewniane łubianki, skrzyneczki, tuby oraz tekturowe pudełka. Każde z tych opakowań możemy dowolnie spersonalizować.

MARKA WŁASNA:

Zapraszamy do skorzystania z Naszej oferty produkcji trunków pod markę własną. Nasz doświadczony dział graficzny oraz dział zaopatrzenia pomoże Państwu od podstaw stworzyć lub wdrożyć markę, której jakość będzie dla Państwa w pełni satysfakcjonująca. Możemy się dumnie pochwalić, że przez ostatnie 5 lat wprowadziliśmy już ponad 50 marek własnych, które z powodzeniem zdobywają coraz szersze grono odbiorców. Nasi klienci systematycznie zwiększają zamówienia i powiększają swoje portfolio. Dołącz do nich i zdobywaj rynek wraz z Nami!