Aby przejść dalej musisz mieć ukończone 18 lat*.
You need to be 18+ years old to enter the site*.

I'm not 18+ years old or
I'm u.s resident and
i'm not 21 years old.

Leave/wychodzę

I'm 18+ years old or
I'm u.s resident and
i'm 21 years old.

Enter/wchodzę

O nas

Destylarnia Piasecki jest firmą powstałą na fundamentach wiedzy i doświadczenia firmy Mazurskie Miody. Podstawowym założeniem firmy było rozbudowanie gałęzi związanej z asortymentem alkoholi. Dzisiaj pod szyldem Destylarnia Piasecki odnajdą Państwo produkty, przygotowane pod czujnym okiem jednego z najlepszych technologów w Polsce - Janusza Luty oraz właściciela firmy Bogdana Piaseckiego. Stosowanie technologii niesycenia pozwoliła nam zachować w maksymalnym stopniu wszystkie wartości miodów pszczelich dzięki czemu miody pitne charakteryzują się niesamowitą głębią smaku i aromatu.

W Naszym bogatym asortymencie nie tylko koneserzy odnajdą swoje ulubione trunki.

Nazwisko właściciela nie bez kozery stało się Naszą marką.  Daje ono gwarancję najwyższej jakości. 

Nasze wartości

star star star star star

shadow
 

Tworzenie dobrych alkoholi wymaga nie tylko umiejętności ale i pasji do ich wytwarzania.
Do dnia dzisiejszego, podczas produkcji miodów pitnych, likierów, nalewek, okowit wykorzstuje się tradycyjne receptury, które były przekazyane z pokolenia na pokolenie w rodzinie Piasecki. 

 

Każdy nasz produkt to lata pracy nad jego idealnym smakiem i wyglądem.  Właściciel firmy Bogdan Piasecki od ponad 50 lat zajmuje się miodem, który jest podstawowym surowcem naszych produktów. Innowacyjne podejście do technologi przygotowywania trunków ma duże znaczenie. Specjalna aparatura wg projektu właściciela firmy stanowi punk wyjścia dla technologi niesycenia miodów pitnych. Jako pierwsi w Europie poddaliśmy procesowi starzenia okowitę miodową - Bairille. Wiedza oraz doświadczenie zbierane przez wiele lat zaowocowało wyprodukowaniem 100% Polskiej Whisky single malt - The Langlander. W każdej kropli whisky wyczuwamy polski charakter dębu oraz jęczmienia. 

 

Jedyną z najważniejszych zalet naszych produktów jest ich wysoka jakość. Przykładamy dużą wagę do surowców, z jakich produkujemy nasze alkohole, dlatego bardzo ważne jest dla nas, aby współpracować ze sprawdzonymi i zaufanymi dostawcami. 

 

Na każdym kroku staramy się w możliwie najlepszy sposób dbać o bezpieczeństwo i higienę pracy. Wdrożyliśmy system BRC, dzięki któremu możemy zapewnić najwyższą jakość i bezpieczeństwo oferowanych produktów.

Systematycznie prowadzimy segregację odpadów, dzięki czemu wybrane trafiają do firm zajmujących się recyklingiem.

Wspieramy fundacje oraz projekty związane z ochroną pszczół i ich naturalnego środowiska.

Wspieramy lokalnie organizacje zajmujące się opieką osób niepełnosprawnych oraz domy dziecka.